Odsłony: 1047
Pin It

W dniu 20 września 2010 r. odbyły się na plaży miejskiej Szkolne Biegi Przełajowe w ramach Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego w naszej szkole. W zawodach wzięło udział 225 uczniów z klas I-VI. Oddzielnie rywalizowali chłpocy i dziewczęta z poszczególnych pionów klas na różnych dystansach.

Wiecej

Odsłony: 8195
Pin It

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień, w którym odbywają się zajęcia i godzina

1.

Bedra Barbara

Ćwiczymy umysły

Środa 11.45-12.30

2.

Bluj- Kołakowska Emilia

Język polski – moje okno na świat

Wtorek 13.35-14.20

3.

Ciuruś Dorota

W świecie liter i liczb

Czwartek 12.40-13.25

4

Dankowska Elżbieta

Raz, dwa, trzy...

Wtorek 13.35-14.20

5

Denis Lilia

W podróż z angielskim

Czwartek 13.35-14.20

6

Długaszek Wiesława

W świecie matematyki

Czwartek 7.15-8.00 lub

8.00-8.45

7

Fanslau Alicja

W krainie nauki

Poniedziałek 11.45-12.30

8

Furmański Krzysztof

Szkolna Liga Piłki Halowej

Poniedziałek 14.20-15.05

9.

Giżeńska Alicja

Kurs pomocy przedmedycznej

W/g możliwości w kl. I-III

10

Górtatowska Gabriela

Gry i zabawy matematyczne

Wtorek 12.40-13.25

11

Hiszpańska Katarzyna

Klimatycznie - fantastycznie

Poniedziałek 11.45-12.30

12

Jabłońska Katarzyna

Matematyczne potyczki

Piątek 11.45-12.30

13

Kamoda Krystyna

W krainie baśni, bajek

Środa 12.35-13.20

14

Klimek Joanna

Jestem pierwszakiem

Środa 11.45-12.30

15

Kołodziejska Mariola

Przyroda i ja

Wtorek 14.30-15.15

16

Komorowska Lidia

Główka pracuje

Czwartek 11.45-12.30

17

Kotłowska Aleksandra

Zabawy z językiem polskim

Piątek 13.35-14.20

18

Kuchnio Anna

Z angielskim za pan brat

Czwartek 7.00 - 7.45

19

Kuta Anna

Potyczki z językiem

Wtorek 14.30-15.15

20

Macikowska Justyna

Niemiecki jest fajny

Środa lub czwartek

14.30-15.15

21

Malinowska Jolanta

Jestem pierwszakiem

Środa 11.45-12.30

22

Mazińska Agnieszka

Mały czytelnik

Poniedziałek 12.40-13.25

23

Nowaczek Małgorzata

Małymi krokami

Poniedziałek 13.35-14.20

24

Olewniczak Jolanta

Spotkania z przyrodą

Czwartek 7.15-8.00

25

Olszewska Beata

Bajkowe czytanie

Wtorek 12.40-13.25

26

Olszewska Dorota

Język polski na co dzień

Wtorek 7.30-8.00

Środa 7.30-8.00

27

Palińska Jolanta

Z historią na TY

Wtorek  14.25-15.10

28

Paliński Włodzimierz

5 Brygada - sekcja szkolna

Nieregularnie

29

Piotrowski Radosław

Bezpieczeństwo i Ja

Wtorek 13.35-14.20

30

Piotrowski Ryszard

Świat odkrywamy

Wtorek 14.20-15.05

31

Prus Izabela

Spotkania z geografią „Przez lądy i oceany”

Czwartek 8.00-8.45

32

Prus Katarzyna

MEGAMISJA

Czwartek 11.45-12.30

33

Pyrzanowska Bogumiła

Rozwijam się manualnie

Czwartek 14.30-15.15

34

Pyza Dorota

Z książką za pan brat

Środa 12.40-13.20

35

Romaniuk Ewa

Chętnie tworzę

Piątek 12.40-13.25

36

Rosiak Łukasz

Podróże małe i duże

Środa 14.30-15.15

37

Ruszkiewicz Małgorzata

Piłka siatkowa

Poniedziałek 13.35-14.20

38

Rykaczewska Dorota

Podróże w czasie

Środa 7.00-7.45

39

Rykaczewski Grzegorz

Przez wieki

Czwartek 14.30-15.15

40

Ryszka Elżbieta

Z językiem polskim za pan brat

Czwartek 13.35-14.20

41

Ryszka Wioletta

Szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt

Środa 14.30-15.15

42

Sarnowska Justyna

Angielskie łamigłówki  Środa 13.35-14.20 

43

Sarnowski Zbigniew

Zabawa bieganiem.(triathlon)

Wtorek 14.20-15.05

44

Sawicka Anna

Badamy i odkrywamy świat

Czwartek 14.30-15.15

45

Siecińska Agnieszka

Odpowiednie dać rzeczy słowo

Piątek 13.35-14.20

46

Sitnik Anna

Gram na gitarze

Wtorek 13.35-14.20

47

Skrzypczyńska Magdalena

Matematyka na wesoło

Piątek 13.35-14.20

48

Smułkowska Katarzyna

Lubię fizykę

Poniedziałek 14.30-15.15

49

Smułkowski Piotr

Zabawy matematyczne

Poniedziałek 11.45-12.30

50

Staręga Ilona

Radzę sobie z emocjami

W zależności od potrzeb

51

Świst-Piotrowska Danuta

Rozwijanie umiejętności matematycznych

Wtorek 12.40-13.25

52

Traczyk Tomasz

Młody programista Środa 14:20-15:05

53

Wasilewski Zbigniew Na siatkarskim parkiecie Poniedziałęk 14.30-16.30

54

Wieczorek Olena

Przygoda z angielskim

Wtorek 13.35-14.20

55

Wierzchowska Anna Chcę, mogę, potrafię Środa 12:40-13:25

56

Wierzchowski Jakub Szkola Liga Piłki Halowej Czwartek 14.20-15.05

57

Wiktorowicz Małgorzata Fabryka wiedzy Czwartek 8.00-8.45

58

Włodarski Jacek Ze śpiewem przez życie Środa 12.40-13.25
59

Włodarska Anna

Spotkania z językiem polskim Poniedziałek 14.30-15.15

60

Wolf-Marszałkiewicz Joanna Szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt Środa 14.30-15.15

61

Wróbel Lucyna Jak sie masz? Poniedziałek 13:35-14:20

62

Zabawa Małgorzata Przygotowanie liturgiczne w/g potrzeb

63

Zdziebłowska Anna

Wspólnie działamy - ce osiągamy

Poniedziałek 11.45-12.30

64

Zieliński Jan Mądrze wybieram Poniedziałek 14:20-15:05

 

Odsłony: 8169
Pin It
Dzwonki


Lekcja

 

 od

 do przerwa 
1 800 845 10 min
2 855 940 10 min
3 950 1035 10 min
4 1045 1130 15 min
5 1145 1230 10min
6 1240 1325 10 min
7 1335 1420 10 min
8 1430 1515 ---


Odsłony: 1218
Pin It
Biblioteka szkolna
Godziny Otwarcia w roku szkolnym 2016/2017


Dzień Godziny otwarcia
Poniedziałek 730-935, 1040-1320
Wtorek 730-1225, 1235-1345
Środa 730-845, 935-1320
Czwartek 730-845, 850-1225, 1330-1415
Piątek 730-935, 1040-1300

 
Odsłony: 8950
Pin It
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej
2019/2020

 
Prezydium Rady Rodziców
 
1. Ewa Stańczyk - przewodnicząca
2. Rafał Młodawski - zastępca
3. Natalia Czeszejko
4. Milena Rejwer
5. Marcin Chodowiec
 
Komisja Rewizyjna Rady Rodziców
 
1. Iwona Gajer
2. Wojciech Laskowski
3. Joanna Kłobukowska

 

                   Rady klasowe wg klas
 Klasa Wychowawca Skład Rady Klasowej 
 I A Wiktorowicz Małgorzara przewodnicząca: Piasecka Aneta
członek: Laskowska Emila
członek: Lesiak Joanna
 I B Prus Katarzyna przewodnicząca: Kłobukowska Joanna
członek: Godlewska Magdalena
członek: Borecka -Liszewska Magdalena
 I C Giżeńska Alicja przewodnicząca: Gajer Iwona
członek: Podemska Iwona
członek: Drzewoszewska Grażyna
 I D Górtatowska Gabriela przewodnicząca: Nowakowska Alicja
członek: Wojciechowska Anna
członek: Czapczyk Aleksandra
 II A Klimek Joanna przewodnicząca: Dobrzańska Zimarów Ewa
członek: Deszczak Wioletta
członek: Jędrychowska Patrycja
 II B Malinowska Jolanta przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Furmańska Anna
członek: Napolska Magdalena
 II C Zdziebłowska Anna przewodniczący: Młodawski Rafał
członek: Turek Barbara
członek: Sobiech Marlena
 II D Hispiszańska Katarzyna przewodnicząca: Lipka Magdalena
członek: Dwórznik Aleksandra
członek: Misiak Marta
 III A Wierzchowska Anna przewodnicząca: Pieczkowska Ramona
członek: Pomarańska Anna
członek: Siecińska Marzena
 III B Bedra Barbara przewodniczący: Laskowski Wojciech
członek: Misiak Marta
członek: Habraszewska Aleksandra
 III C Fanslau Alicja przewodnicząca: Sokołowska Ewelina
członek: Zdzichowska - Baran Sylwia
członek: Nowikiewicz Anna
 III D Ciuruś Dorota przewodnicząca: Pyrzewska Zofia
członek: Jackiewicz Małgorzata
członek: Jaworska Monika
 IV A Skrzypczyńska Magdalena

przewodnicząca: Sugalska Ewa

członek: Potuczko Sylwia
członek: Kalisz Natalia

 IV B Nowaczek Małgorzata przewodnicząca: Tulińska Joanna
członek: Miśkiewicz Iwona
członek: Drozdowska Anna
 V A Rykaczewska Dorota przewodnicząca: Tracewska Edyta
członek: Kolus Monika
członek: Górnik Lucyna
 V B Dankowska Elżbieta przewodnicząca: Bilicka Katarzyna
członek: Dalecka Alicja
członek: Rutkowska Aneta
 V C Jabłońska Katarzyna przewodnicząca: Jaworska Monika
członek: Scheffler Agnieszka
członek: Kaca Agnieszka
 V D Olszewska Dorota przeowdnicząca: Kochalska Sylwia
członek: Celanowicz Jolanta
członek: Przedmnik Aneta
 V E Ryszka Elżbieta przewodnicząca: Cichosz Krystyna
członek: Rajchman Lucyna
członek: Gugała Katarzyna
 V F Pyrzanowska Bogumiła przewodnicząca: Borecka-Liszewska Magdalena
członek: Kaminiecka Malwina
członek: Zając Agnieszka
 VI A Palińska Jolanta przewodnicząca: Rejwer Milena
członek: Włodarska Anna
członek: Zdzichowska Milena
 VI B Romaniuk Ewa przewodnicząca: Błażuk Anna
członek: Ostrowska Agnieszka
członek: Piotrowicz Kinga
 VI C Wierzchowski Jakub przewodniczący: Kaczerzewski Marcin
członek: Malinowski Mirosław
członek: Tomczyk Stefan
 VI D Ruszkiewicz Małgorzata przewodnicząca : Tatara Katarzyna
członek: Furmańska Anna
członek: Czepek Urszula
 VI E Wróbel Lucyna przewodnicząca: Markowska Katarzyna
członek: Węgier Katarzyna
członek: Puciłowska Małgorzata
 VI F Olewniczak Jolanta przewodniczący: Bielicki Paweł
członek: Charytczak Agnieszka
członek: Niemierowicz Joanna
 VII A Siecińska Agnieszka przewodnicząca: Gajer Agnieszka
członek: Sicińska Monika
członek: Nowakowska Joanna
 VII B Wolf-Marszałkiewicz Joanna przewodnicząca: Stańczyk Ewa
członek: Zdrojewska Monika
członek: Kłobukowska Joanna
 VII C Sawicka Anna przewodniczący: Chodowiec Marcin
członek: Piasecka Marzena
członek: Wichrowska Katarzyna
 VII D Sarnowska Justyna przewodnicząca: Misiak Marta
członek: Furmańska Iwona
członek: Kozikowska Agata
 VIII A Kołodziejska Mariola przewodnicząca: Dybich Beata
członek: Rybińska Marlena
członek: Pietrzak Katarzyna
 VIII B Kotłowska Aleksandra przewodnicząca: Sadowska Monika
członek: Ciepierska Magdalena
członek: Wiśniewski Krzysztof
 VIII C  Kuta Anna przewodnicząca: Jackiewicz Małgorzata
członek: Koper Anna
członek: Przednik Aneta

 

 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2