Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 82
Pin It

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od środy 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku kontynuujemy kształcenie na odległość naszych uczniów w związku z zawieszeniem zajęć na terenie szkoły. Od tego dnia wprowadzamy również obowiązek realizacji nowych treści podstawy programowej oraz monitorowania postępów uczniów, weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów. Szczegółowe informacje i zasady kształcenia na odległość przekazane są w wiadomości dla rodziców w dzienniku elektronicznym.

Przypominamy, że w naszej szkole podstawową formą komunikacji między szkołą a rodzicami i uczniami oraz platformą wykorzystywaną do zdalnej pracy z uczniami w okresie zawieszenia zajęć jest dziennik elektroniczny - portal Librus. Prosimy o regularne sprawdzanie w dzienniku elektronicznym wiadomości od dyrekcji, wychowawców, nauczycieli przedmiotów i innych specjalistów.

Jednocześnie informujemy, że ewentualne trudności z poprawnym otwarciem się strony Librus Synergia nie są z winy szkoły. W przypadku jakichkolwiek problemów w korzystaniu z dziennika elektronicznego prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą.

Dyrektor Szkoły
Włodzimierz Paliński

Susz, dnia 25 marca 2020 r.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2