Maciej Tur baner 1200x240

Apel 24 kwietnia 2019 r.

Dnia 24 kwietnia 2019 r. odbył się w szkole apel dla klas I-V. Opiekun SKO: Anna Czerwińska-Kopcińska wręczyła nagrody za udział w konkursie „Zaczarowany ołówek – reklama oszczędzania w SKO lub w Banku Spółdzielczym” oraz „Hit wierszowy SKO”. Nagrody ufundował Bank Spółdzielczy w Suszu, a były to bidony, kanapniki, kolorowanki, notesy, breloczki, bierki, piórniki, gry i słodycze.

„Zaczarowany ołówek”

 

Miejsce I:

Klasa I a i I b

Szymański Franciszek kl. I b

Rutkowski Maksymilian I c

Olszewska Aleksandra kl. I d

Misiak Robert kl. I d

Habraszewski Artur II b

Sieciński Adam II c

Wojtalak Wojtek II c

Tomczyk Lena II c

Dybich Milena IV e

Wojtalak Maria V b

Żurawski Fabian V f

Charytczak Wanessa V f

Miejsce II

Pałys Lena kl. I b

Siemiątkowski Adrian kl. I b

Furmański Jan kl. I b

Pyrzewska Aleksandra kl. I c

Pyrzewska Anna kl. I c

Cantop Maria kl. I c

Byszewska Zuzanna kl. I c

Zdzichowski Marceli kl. I c

Młodawski Jędrzej kl. I c

Młodawski Jan kl. I c

Turek Agata kl. I c

Glegoła Izabela kl. I c

Lipka Michał kl. I d

Laskowska Maja kl. II b

Kosińska Nina kl. II c

Sokołowski Jakub kl. II c

Baran Ida kl. II c

Piejdak Nikola kl. II d

Pyrzewska Zuzanna kl. II d

Iwanek Lena kl. III a

Krajnik Zuzanna kl. IV c

Krajnik Julia kl. IV c

Śliżewska Julia kl. IV e

Olszewska Katarzyna kl. V e

Miejsce III

Michałkiewicz Monika kl. I b

Kryger Daria kl. I b

Czeszejko Jakub kl. I b

Skrzyniarz Magdalena kl. I c

Sadowska Zuzanna kl. I d

Gutowska Natalia kl. II b

Dąbrowski Seweryn kl. II b

Sobucka Katarzyna kl. II b

Rogala Martyna kl. II b

Kawula Katarzyna kl. III a

Gugała Emilia kl. IV b

Puciłowska Nikola kl. V e

„Hit wierszowy SKO”

Miejsce I:

Klasa I b

Turek Agata kl. I c

Szalkowska Hanna kl. I c

Gapys Oskar kl. II a

Zajko Aleksy kl. II a

Laskowska Maja kl. II b

Paszynin Filip kl. II b

Dąbrowski Seweryn kl. II b

Pniewski Kacper kl. II c

Sokołowski Jakub kl. II c

Kozak Jakub kl. II c

Tomczyk Lena kl. II c

Sztuka Zuzanna kl. II c

Baran Ida kl. II c

Kosińska Nina kl. II c

Kawula Katarzyna kl. III a

Iwanek Lena kl. III a

Krajnik Zuzanna kl. IV c

Krajnik Julia kl. IV c

Cantop Gabriela kl. IV c

Koper Filip kl. IV f

Wojtalak Maria kl. V b

Miejsce II:

Klasa I a

Pyrzewska Anna kl. I c

Pyrzewska Aleksandra kl. I c

Hryniuk Oliwia kl. I d

Juchniewicz Oliwia kl. I d

Pieczkowski Wiktor kl. II a

Misiak Michał kl. II b

Wojtalak Wojciech kl. II c

Dybich Matylda kl. V f

Pohlid Alicja kl. V f

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions