Maciej Tur baner 1200x240

Podsumowanie konkursu „EKO PORTFEL”

Konkurs „EKOPORTFEL” polegał na stworzeniu ekologicznego prezentu dla monety lub banknotu w postaci „Eko portfela”. Można było wykorzystać kartonik, butelkę, itp. – chodziło o materiały ekologiczne.

Wpłynęły 94 prace. Jury wzięło pod uwagę oryginalność, estetykę oraz pomysłowość autorów.

Miejsce I zajęli:

Klasy: I a,  I b, I d, II c

Monika Michałkiewicz kl. I b

Krzysztof Michałowski kl. I c

Martyna Rogala kl. II b

Kasia Sobucka kl. II b

Ola Dorociak kl. II b

Lena Tomczyk kl. II c

Katarzyna Kawula kl. III a

Sebastian Paradowski kl. IV a

Kinga Barica kl. IV a

Jakub Malec kl. IV d

Adrian Bajtus kl. IV d

Monika Celanowicz kl. IV d

Julia Przednik kl. IV d

Martyna Stańczyk kl. IV d

Filip Koper kl. IV f

Marcel Liszewski kl. IV f

Weronika Przednik kl. VII c

Miejsce II:

Robert Misiak kl. I d

Damian Rutkowski kl. II a

Maja Rzeźnikiewicz II b

Michał Misiak kl. II b

Aleksander Białek kl. II b

Lena Hak kl. II b

Igor Jaroszczuk kl. II b

Maja Laskowska kl. II b

Hanna Iwaniuch kl.II b

Jan Koleśnik kl. II b

Dorota Dumkiewicz kl. II b

Lena Jaroszczuk kl. II b

Julian Cap kl. III a

Martyna Górnik kl. IV a

Julia Gurzyńska kl. IV a

Szymon Jasek kl. IV a

Zuzanna Szałkowska kl. IV a

Franciszek Tracewski kl. IV a

Artur Mikielewicz kl. IV a

Faustyna Latoszek kl. IV a

Julia Kochalska kl. IV d

Marta Osuch kl. IV d

Emilia Gugała kl. IV e

Monika Dumkiewicz kl. V a

Miejsce III:

Franciszek Szymański kl. I b

Hanna Szalkowska kl. I c

Lena Sędzikowska kl. II a

Amelia Czaplińska kl. II a

Wiktor Pieczkowski kl. II a

Filip Suski kl. II a

Aleksy Zajko kl. II a

Pola Wrzesińska kl. II b

Jakub Nikel kl. II b

Natalia Gutowska kl. II b

Zosia Dumkiewicz kl. II b

Zofia Blinkiewicz kl. II b

Filip Paszynin kl. II b

Sebastian Słupek kl. IV a

Miłosz Włodarski kl. IV a

Nikola Cieślak kl. IV a

Dominik Sroka kl. IV c

Zuzia Kochalska kl. IV d

Miłosz Fronczak kl. IV d

Filip Lochki kl. IV d

Piotr Osuch kl. IV d

Wyróżnienia:

Adrian Siemiątkowski kl. I b

Brajan Tomaszewski kl. I b

Agata Turek kl. I c

Anna Pyrzewska kl. I c

Alicja Fabijańska kl. I c

Seweryn Dąbrowski kl. II b

Marta Włodarska kl. II b

Konrad Biskupski kl. II b

Wojtek Wojtalak kl. II c

Antoni Kostrzewa kl. III a

Julia Śliżewska kl. IV a

Kaja Gabrychowicz kl. IV a

Hubert Humenny kl. IV a

Nikola Sobkowiak kl. IV a

Malwina Sosnowska kl. IV a

Wiktoria Szmigiel kl. IV a

Nikodem Włodarski kl. IV a

Julia Krajnik kl. IV c

Zuzanna Krajnik kl. IV c

Milena Dybich kl. IV e

Julia Sołtanowicz kl. V a

Damian Bakowski kl. V a

Wiktor Okoński kl. V a

Aleksandra Klonowska kl. V a

Amelia Borkowska kl. V b

Maria Wojtalak kl. V b

Michał Paliński kl. V c

Kacper Temrowski kl. V e

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions