Maciej baner 1200x240new

Apel podsumowujący osiągnięcia w konkursach SKO uczniów klas I-III

 

         Dnia 28 lutego 2017r. odbył się apel dla uczniów klas I-III, na którym wręczono nagrody za udział w konkursach szkolnych.

Podsumowano konkursy SKO:

-         indywidualne i klasowe współzawodnictwo dotyczące oszczędzania pieniędzy w SKO

-         „Karta kredytowa SKO”

-   „Moje ferie z SKO”

-         „Moja SKO-wska zakładka do książki”.

PODSUMOWANIE INDYWIDUALNEGO WSPÓŁZAWODNICTWA W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017  

DOTYCZĄCEGO OSZCZĘDZANIA PIENIĘDZY W SKO

  

Nagrody główne w postaci toreb otrzymali:                                                                  

Ia

Kawula Katarzyna

66

Ic

Zimarów Zofia

54

IIb

Dalecka Wiktoria

21

IIc

Krajnik Zuzanna

53

 

Krajnik Julia

53

IId

Kaczyński Bartosz

41

IIe

Śliżewska Julia

57

IIf

Nowakowska Oliwia

10

IIIa

Matyka Joanna

22

IIIb

Borkowska Amelia

15

IIIc

Olszewski Wojciech

53

IIId

Krukowska Zuzanna

19

IIIf

Maraszek   Zuzanna

90

 

Osiński Adrian

90


Wyróżnienia w postaci linijek i słodyczy otrzymali:

Ia – Błażejczyk Przemysław, Cap Julian, Chojnowska-Dudek Klara,    

       Sadłakowska Lena, Dąbrowski Hubert

Ic – Namiel Maja, Kępiński Jakub, Meler Natasza, Szpindler Filip

IIb – Murawska Maja, Dobies Antonina, Rutkowski Franciszek

IIc – Cantop Gabriela, Scheffler Julia, Jaroszczuk Wiktor

IId – Stańczyk Martyna, Kochalska Julia, Kochalska Zuzanna, Malec Jakub,

       Celanowicz Monika, Celanowicz Michał

IIe – Dybich Milena

IIf – Koper Filip

IIIa – Netter Aleksy, Cieszyńska Dominika, Dumkiewicz Weronika,

         Włodarska Agata, Łyszcz Amelia

IIIb – Błażuk Kacper

IIIc – Paliński Michał, Ruszkiewicz Maciej

IIId – Szczepaniak Maciej, Mazurowski Łukasz

IIIf – Pohlid Alicja, Dybich Matylda, Charytczak Wanessa, Strączek Marcelina,

        Dybich Marcel

PODSUMOWANIE MIĘDZYKLASOWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017  DOTYCZĄCEGO OSZCZĘDZANIA PIENIĘDZY W SKO

-        

Najlepiej oszczędzające klasy to:

Miejsce I – klasa III f /7350,58/ p. Świst-Piotrowska Danuta

Uczniowie otrzymali słodycze i opaski odblaskowe.

Miejsce III – klasa III a /4294,00/ p. Staręga Ilona

Uczniowie otrzymali słodycze i kalendarze.

Miejsce IV – klasa III d /3309,00/ p. Fanslau Alicja

Uczniowie otrzymali słodycze.

PODSUMOWANIE KONKURSU

„KARTA KREDYTOWA SKO”

Nagrodzone klasy to:

Miejsce I

klasa IIb z p. Anną Zdziebłowską

klasa IIf z p. Lidią Komorowską 

Klasy otrzymały długopisy.       

Wyróżnienia:

klasa Ia z p. Małgorzatą Wiktorowicz

klasa IId z p. Katarzyną Hiszpańską 

Klasy otrzymały odblaski i linijki. 

Podziękowanie za udział:  klasa IIIb z p. Anną Wierzchowską /Badaszewska Karolina, Badaszewski Karol, Żmijewska Maja, Rybiński Dominik, Borkowska Amelia, Wojtalak Maria/ Uczniowie otrzymali bransoletki.

PODSUMOWANIE KONKURSU

„Moje ferie z SKO”

 

Nagrodzeni uczniowie:

Za miejsce I torby otrzymali:

Malec Jakub IId

Za miejsce II portfele otrzymali:

Bara Adam IIb

Gawrych Mateusz IIb

Murawska Maria IIb

Cieślak Nikola IId

Stańczyk Martyna IId

Szczepanek Kacper IId

Nowakowska Oliwia IIf

Borkowska Amelia IIIb

Wojtalak Maria IIIb

Za miejsce III temperówki otrzymali:

Dobies Antonina IIb

Laskowski Adrian IIb

Celanowicz Michał IId

Kaczyński Bartosz IId

Karasiński Kacper IId

Kochalska Julia IId

Kochalska Zuzanna IId

Lochki Filip IId

Meller Jakub IIf

Wyróżnienia – w nagrodę smycze otrzymali:

Dalecka Wiktoria IIb

Iwanek Lena IIb

Malinowska Magdalena IIb

Pyrzewska Maja IIb

Rutkowski Francisek IIb

Osuch Marta IId

Osuch Piotr IId

Pomarański Jakub IId

Przednik Julia IId

PODSUMOWANIE KONKURSU

„Moja SKO-wska zakładka do książki”

Nagrodzeni uczniowie:

Za miejsce I:

z klasy IId: Cieślak Nikola, Kochalska Zuzanna, Kochalska Julia, Malec Jakub,  

                   Przednik Julia,

z klasy IIIb: Badaszewska Karolina, Tocewicz Nikola, Rybiński Dominik

Uczniowie otrzymali worki na stroje do wychowania fizycznego.

Za miejsce II:

z klasy IId: Kaczyński Bartosz, Pomarański Jakub,

z klasy IIIb: Badaszewski Karol, Wojtalak Maria

Uczniowie otrzymali piórniki.

Za miejsce III:

z klasy IId: Bajtus Adrianna, Celanowicz Michał, Celanowicz Monika,

                   Stańczyk Martyna,

z klasy IIIb: Błażuk Kacper

Uczniowie otrzymali długopisy.

Wyróżnienia – były to breloczki, magnesy, kalendarze otrzymali:

z klasy IId: Lochki Filip, Karasiński Kacper, Mazur Tomasz, Osuch Marta,

                   Osuch Piotr, Szczepanek Kacper, Szewczyk Nikola,

                   Robaczyński Filip

Wszystkie wręczone nagrody zawierały logo fundatora, którym był Bank Spółdzielczy w Suszu.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions