Maciej Tur baner 1200x240n

PODSUMOWANIE INDYWIDUALNEGO WSPÓŁZAWODNICTWA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 DOTYCZĄCEGO OSZCZEDZANIA PIENIĘDZY W SKO - plecaki

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela zbierającego oszczędności

Nazwisko i imię ucznia

najsystematyczniej

oszczędzającego

w danej klasie

Ilość      

wpłat

Ic

p. Jolanta Malinowska

Krajnik Julia

87

   

Krajnik Zuzanna

86

Id

p. Katarzyna Hiszpańska

Bajtus Adrianna

61

Ie

p. Gabriela Górtatowska

Śliżewska Julia

101

If

p. Lidia Komorowska

Liszewski Marcel

27

Ig

p. Anna Zdziebłowska

Murawska Maja

66

IIa

p. Ilona Staręga

Matyka Joanna

28

IIb

p. Anna Wierzchowska

Dąbrowski Igor

19

IIc

p. Barbara Bedra

Olszewski Wojciech

111

   

Malinowski Oliwier

77

IId

p. Alicja Fanslau

Mańkowska Karolina

9

IIe

p. Krystyna Kamoda

   

IIf

p. Danuta Świst-Piotrowska

Maraszek Zuzanna

145

   

Charytczak Wanessa

141

IIIa

p. Alicja Giżeńska

Gajer Kacper

31

IIIb

p. Dorota Ciuruś

Dalkiewicz Zuzanna

34

IIIc

p. Joanna Klimek

Dudzicki Dominik

67

IIId

p. Małgorzata Wiktorowicz

Kołakowska Kinga

80

IVa

p. Mariola Kołodziejska

Dybich Amelia

42

IVb

p. Aleksandra Kotłowska

Mierzyński Patryk

21

IVc

p. Anna Kuta

Przednik Weronika

47

Va

p. Magdalena Skrzypczyńska

Jeziorek Magdalena

40

Vb

p. Małgorzata Nowaczek

Pyrzanowski Tomasz

11

Vc

p. Jolanta Olewniczak

Żuralski Kacper

15

Vd

p. Emilia Bluj-Kołakowska

Żmuda Michał

106

VIa

p. Alicja Romanowska

Kamińska Marta

21

VIb

p. Anna Czerwińska-Kopcińska

   

VIc

p. Anna Czerwińska-Kopcińska

Sikorski Patryk

85

VId

p. Agnieszka Siecińska

   


Książki i inne nagrody otrzymują:

Ic – Kaca Emilia /29/, Korwek Jakub /21/, Cantop Gabriela /17/, Scheffler Julia /16/, Teska Kacper /12/

Id – Kochalska Julia /60/, Kochalska Zuzanna /60/, Stańczyk Martyna /60/, Przednik Julia /39/, Celanowicz Michał /16/, Celanowicz Monika /12/

Ie – Rajchman Eryk /73/, Dybich Milena /50/, Wojciechowska Nikola /43/, Gugała Emilia /33/

Ig – Dobies Antonina /56/, Kępiński Jakub /29/, Pyrzewska Maja /22/, Bara Adam /18/, Popławski Michał /16/

IIa – Sołtanowicz Julia /26/, Włodarska Agata /18/, Łyszcz Amelia /14/

IIb – Dalkiewicz Aleksander /17/, Rybiński Dominik /13/

IIc – Paliński Michał /29/, Żurawski Fabian /24/

IIf – Osiński Adrian /132/, Niemirowicz Kamil /128/, Dybich Matylda /119/, Wiśniewski Bartosz /113/, Pohlid Alicja /42/

IIIb – Litwiniuk Szymon /15/, Zaleśkiewicz Paulina /13/

IIIc – Stańczak Patrycja /29/, Gawrych Natalia /13/

IIId – Misiak Małgorzata /15/, Wieczorek Weronika /9/

IVa – Pietrzak Julia /34/, Kołodziejska Oliwia /29/, Kokowicz Dominika /23/, Sarnowska Amelia /18/

IVb – Romanowska Natalia /7/

IVc – Wroniewicz Arkadiusz /31/, Nowicki Hubert /27/,

Vd – Zwierko Dominik /82/

VIa – Lewandowska Daria /13/

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions