Maciej baner 1200x240new

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018/2019

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Daniel Pączkowski

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego:

8a - Aleksandra Michałowska

Mała Rada Samorządu Uczniowskiego:

4a – Martyna Górnik

4b – Adam Bara

4c – Gabriela Cantop

4d – Julia Kochalska

4e – Eryk Reichman

4f – Małgorzata Maniora

5a – Julia Sołtanowicz

5b – Maja Żmijewska

5c – Adam Zaremba

5d – Kamila Tatara

5e – Artur Komorowski

5f – Matylda Dybich

6a – Szymon Lewandowski

6b – Amelia Siebert

6c – Amelia Piasecka

6d – Konrad Furmański

Duża Rada Samorządu Uczniowskiego (klasy VII-VIII):

7a – Michał Chlewicki

7b – Sandra Wieczorek

7c – Wiktoria Jackiewicz

8a – Maja Mazińska

8b – Dawid Kubiarczyk

8c – Anita Szewczyk

8d – Michał Żmuda

3a Gim. – Kuba Tatara

3b Gim. – Wiktoria Jackiewicz

3c Gim. – Dawid Kalinowski

3d Gim. – Remigiusz Chodowiec

3e Gim. – Szymon Bonisławski

3f Gim. – Adrian Igielski

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego 2018/2019:

W I półroczu roku szkolnego 2018/2019 Samorząd Uczniowski realizuje program „Niepodległa”, będący kontynuacją działań zapoczątkowanych w ubiegłym roku szkolnym w ramach Szkolnego Komitetu Obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Finał uroczystości 11 listopada 2018 roku, a podsumowanie programu i jego zakończenie nastąpi równolegle z zakończeniem I półrocza roku szkolnego 2018/2019.

W II półroczu roku szkolnego 2018/2019 Samorząd Uczniowski w związku z reformą oświaty i wygaszaniem gimnazjów (czerwiec 2019) przystąpi do przebudowy struktur Samorządu Uczniowskiego, dlatego w II półroczu wiodącymi wydarzeniami w działaniach Samorządu Uczniowskiego będą bieżące wydarzenia szkolne wynikające z kalendarza uroczystości oraz:

- wybory nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego, który wspólnie z uczniami opracuje nowy regulamin SU, a następnie

- wybory nowego przewodniczącego SU i nowych władz SU, zgodnie z nowym regulaminem

POCZET SZTANDAROWY 2018/2019:

Opiekun: Agnieszka Zielińska

8b – Tomasz Pyrzanowski

8c – Wiktoria Kwiatkowska

8c – Wiktoria Wiśniewska

oraz

8b – Michał Stańczyk

8c – Wiktoria Mączkowska

8c – Amelia Tomczyk

oraz klasy gimnazjalne:

3c Gim. – Jan Prus

3a Gim. – Joanna Baryłka

3a Gim. – Marcelina Augustyniak

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions