Maciej baner 1200x240new

Aktualności

001W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018 z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstał Szkolny Komitet Obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, którego zadaniem będzie przygotowanie wydarzeń upamiętniających tę wyjątkową rocznicę. Inauguracją wydarzenia była wycieczka szkolna do Wilna i wizyta na Cmentarzu na Rossie, gdzie uczniowie naszej szkoły wspólnie modlili się, zapalili znicze i oddali hołd Polakom – bohaterom, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę.

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Suszu bierze udział w programie „Niepodległa 1918 – 2018”, którego celem jest przeżycie przez społeczność szkoły tego wydarzenia w środowisku lokalnym.

W związku z tym nasza szkoła ubiega się o pozyskanie tytułu zwanego Mianem „Szkoły Niepodległej”. Mogą go zdobyć szkoły, które zarejestrują się na przygotowanej platformie i wykonają wymaganą liczbę zadań, angażując zarówno swoich uczniów, jak i społeczność lokalną,

Czas trwania programu: 1 września 2017 - 31 grudnia 2018 r.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions