Aktualności

Pin It
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020


L.p.

Nazwisko i imię

Przydział

Bedra Barbara

edukacja wczesnoszkolna

 2

Bluj – Kołakowska Emilia

j. polski

 3

Ciuruś Dorota

edukacja wczesnoszkolna

 4

Czerwińska-Kopcińska Anna

matematyka

 5

Dankowska Elżbieta

matematyka

 6

Długaszek Wiesława

matematyka

 7

Fanslau Alicja

edukacja wczesnoszkolna

 8

Furmański Krzysztof

w-f

 9

Giżeńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

 10

Górtatowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

 11

Hiszpańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 12

Jabłońska Katarzyna

matematyka

 13

Kaniecka Małgorzata

j. angielski

 14

Klimek Joanna

edukacja wczesnoszkolna

 15

Kołodziejska Mariola

Biologia, nauczyciel wspomagający

 16

Komorowska Lidia

nauczyciel wspomagający

 17

Kotłowska Aleksandra

j. polski, historia

 18

Kuchnio Anna

j. angielski

 19

Kuta Anna

j. polski

 20

Malinowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

 21

Mazińska Agnieszka

26 h świetlica

 22

Michałowski Mariusz

W-f , informatyka

 23

Nowaczek Małgorzata

matematyka

 24

Olewniczak Jolanta

geografia, przyroda, WDŻ

 25

Olszewska Beata

 nauczyciel wspomagający

 26

Olszewska Dorota

j. polski

 27

Palińska Jolanta

Historia, j. polski WOS

 28

Paliński Włodzimierz

historia

 29

Piotrowski Ryszard

Biologia, chemia

 30

Prus Izabela

Biblioteka, geografia

 31

Prus Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, technika

 32

Pyrzanowska Bogumiła

religia, technika

 33

Pyza Dorota

nauczyciel wspomagający

 34

Romaniuk Ewa

świetlica, plastyka

 35

Rosiak Łukasz

geografia

 36

Ruszkiewicz Małgorzata

w-f

 37

Rykaczewska Dorota

Historia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa

 38

Rykaczewski Grzegorz

Historia, WDŻ

 39

Ryszka Elżbieta

j. polski

 40

Ryszka Wioletta

logopeda

 41

Sarnowska Justyna

angielski

 42

Sarnowski Zbigniew

w-f

 43

Sawicka Anna

Chemia, nauczyciel wspomagający

 44

Sękowska Ewa

j. niemiecki

 45

Siecińska Agnieszka

j. polski

 46

Sitnik Anna

muzyka, nauczyciel wspomagający

 47

Skrzypczyńska Magdalena

matematyka

 48

Smułkowska Katarzyna

Fizyka, świetlica

 49

Smułkowski Piotr

Świetlica, informatyka

 50

Staniewicz Daria

11 h psycholog

 51

Staręga Ilona

pedagog szkolny

 52

Świst-Piotrowska Danuta

religia

 53

Traczyk Tomasz

Informatyka, technika

 54

Tur Maciej

informatyka

 55

Wieczorek Olena

j. angielski

 56

Wierzchowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 57

Wierzchowski Jakub

w-f

 58

Wiktorowicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 59

Włodarska Anna

język polski

 60

Włodarski Jacek

religia, muzyka

 61

Wolf-Marszałkiewicz Joanna

plastyka, biblioteka

 62

Wróbel Lucyna

j. angielski

 63

Zabawa Małgorzata

religia

 64

Zdziebłowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 65

Zielińska Agnieszka

pedagog szkolny, nauczyciel wspom.

Galeria wyjazdów na basen

Szkoła niepodległej

niepo