Maciej Tur baner 1200x240n

Aktualności

Podręczniki są bezpłatne, jedynie religię trzeba kupić w księgarni.
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018


L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot

 1

Gierynowicz Jolanta

matematyka, dyrektor szkoły

 2

Gredecka Barbara

rewalidacja, z-ca  dyrektora

 3

Czerwińska-Kopcińska Anna

matematyka, przyroda, z-ca  dyrektora

 4

Paliński Włodzimierz

historia, z-ca  dyrektora ds. gimnazjum

 5

Bedra Barbara

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 6

Bluj-Kołakowska Emilia

j. polski

 7

Ciuruś Dorota

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 8

Dankowska Elżbieta

matematyka

 9

Denis Lilia

j. angielski

 10

Długaszek Wiesława

matematyka

 11

Drapiewski Piotr

j. angielski (zast.)

 12

Fanslau Alicja

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 13

Furmański Krzysztof

wychowanie fizyczne

 14

Giżeńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 15

Górtatowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 16

Hiszpańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wspomaganie

 17

Jabłońska Katarzyna

matematyka

 18

Jażdżewski Marian

religia

 19

Kamoda Krystyna

świetlica

 20

Kaniecka Małgorzata

j. angielski

 21

Klimek Joanna

edukacja wczesnoszkolna, technika

 22

Kołodziejska Mariola

przyroda, biologia, rewalidacja

 23

Komorowska Lidia

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 24

Kotłowska Aleksandra

j. polski

 25

Kuchnio Anna

j. angielski

 26

Kuta Anna

j. polski

 27

Łubińska-Salej Wioletta

psycholog szkolny

 28

Macikowska Justyna

j. niemiecki

 29

Malinowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wspomaganie

 30

Matyka Jarosław

matematyka, fizyka

 31

Mazińska Agnieszka

świetlica, rewalidacja

 32

Michałowski Mariusz

wychowanie fizyczne

 33

Nowaczek Małgorzata

matematyka

 34

Olewniczak Jolanta

przyroda

 35

Olszewska Beata

wspomaganie

 36

Olszewska Dorota

j. polski

 37

Palińska Jolanta

historia, j. polski, wos, rewalidacja, wspomaganie

 38

Pączkowski Daniel

historia, informatyka, etyka

 39

Piotrowski Radosław

świetlica szkolna, technika

 40

Piotrowski Ryszard

biologia

 41

Pleskot Krzysztof

religia

 42

Prus Izabela

geografia, biblioteka szkolna

 43

Prus Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, technika

 44

Pyrzanowska Bogumiła

religia, zajęcia techniczne

 45

Pyza Dorota

wspomaganie

 46

Romaniuk Ewa

świetlica szkolna, plastyka

 47

Rosiak Łukasz

geografia

 48

Ruszkiewicz Małgorzata

wychowanie fizyczne

 49

Rykaczewska Dorota

historia, wdż, wos, edb

 50

Rykaczewski Grzegorz

historia, wdż, wos, edb

 51

Ryszka Elżbieta

j. polski

 52

Ryszka Wioletta

logopeda szkolny, rewalidacja

 53

Sarnowska Justyna

j. angielski

 54

Sarnowski Zbigniew

wychowanie fizyczne

 55

Sawicka Anna

chemia

 56

Sękowska Ewa

j. niemiecki

 57

Siecińska Agnieszka

j. polski

 58

Sitnik Anna

muzyka, religia, chór, rewalidacja

 59

Sitnik Dariusz

wychowanie fizyczne

 60

Skrzypczyńska Magdalena

matematyka

 61

Smułkowska Katarzyna

fizyka

 62

Smułkowski Piotr

informatyka, fizyka

 63

Staręga Ilona

pedagog szkolny, biblioteka

 64

Szczegielniak Andrzej

wychowanie fizyczne

 65

Świst-Piotrowska Danuta

religia

 66

Traczyk Tomasz

informatyka

 67

Tur Maciej

informatyka

 68

Wasilewski Zbigniew

zajęcia artystyczne, plastyka

 69

Wieczorek Olena

j. angielski

 70

Wierzchowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, technika, koło szachowe

 71

Wierzchowski Jakub

wychowanie fizyczne

 72

Wiktorowicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 73

Włodarska Anna

j. polski (urlop macierzyński)

 74

Włodarski Jacek

religia, muzyka

 75

Wolf-Marszałkiewicz Joanna

plastyka, biblioteka szkolna

 76

Wróbel Lucyna

j. angielski

 77

Zabawa Małgorzata

religia

 78

Zdziebłowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

 79

Zielińska Agnieszka

pedagog szkolny, rewalidacja

 80

Zieliński Jan

wdż, wos, rewalidacja doradztwo zawodowe

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions