Maciej Tur baner 1200x240

Na zaproszenie dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie władze naszej szkoły ( reprezentowane przez zastępcę dyrektora panią  Annę Czerwińską-Kopcićską )  oraz szkolny koordynator zawodów ( pani Małgorzata Nowaczek ) wzięli udział w Gali Laureatów XVI Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych. W zawodach wzięło udział 513 uczestników. Dzięki wynikom Roberta Miśkiewicza i Kacpra Puchowskiego z klasy VII b oraz Jakuba Markuszewskiego z klasy VII d nasz szkoła w zawodach zdobyła III miejsce.

Organizatorem Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych jest Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Honorowym patronem zawodów jest Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Powered by JS Network Solutions