Maciej Tur baner 1200x240

Znamy już listę uczniów zakwalifikowanych do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Znalazło się na niej trzech uczniów naszej szkoły: Robert Miśkiewicz ( 92 % punktów ), Kacper Puchowski ( 88 % punktów ) oraz Michał Stańczyk ( 88 % punktów ). Chłopcy są uczniami klasy VI b i do konkursu przygotowywała ich pani Małgorzata Nowaczek.

Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony w naszej szkole w listopadzie 2016 roku. Wzięli w nim udział uczniowie z klas V i VI. Prace, które otrzymały minimum 80 % punktów zostały przesłane do organizatora w celu przeprowadzenia weryfikacji. Ostatecznie do finału zakwalifikowały się osoby, które zdobyły przynajmniej 84 % punktów.

Warto wspomnieć, że czwarte miejsce w naszej szkole zajęła Emilia Wiśniewska ( 56 % ) uczennica klasy V b.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tak prestiżowym konkursie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 18 lutego 2017 roku w Olsztynie.

Powered by JS Network Solutions