Maciej Tur baner 1200x240

Dzisiaj, 16 maja 2016 roku została udostępniona lista laureatów konkursu matematycznego „Z matematyką przez świat”. Konkurs odbył się 12 kwietnia 2016 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Był on skierowany do uczniów szkół podstawowych z: Polski, Ukrainy, Litwy i Białorusi. W konkursie wzięło udział czterech uczniów naszej szkoły: Remigiusz Chodowiec i Miłosz Zawadzki z klasy VI d, Szymon Goryński z klasy VI c oraz Robert Miśkiewicz z klasy V b.

Wśród 11 laureatów z naszego kraju znalazł się Remigiusz Chodowiec. Remek wygrał tygodniowy pobyt na obozie naukowo – rekreacyjnym. Podczas obozu uczniowie wezmą udział w warsztatach i wykładach organizowanych przez nauczycieli akademickich Wydziału Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie oraz zajęciach rekreacyjno-krajoznawczych organizowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska".

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Nowaczek. Chłopcy wraz z opiekunem dzięki życzliwości pani dyrektor po konkursie zrelaksowali się w Multikinie. Serdecznie gratuluję uczestnikom i zwycięzcy.

Powered by JS Network Solutions