Maciej Tur baner 1200x240

29 kwietnia 2016 roku uczeń klasy V b Robert Miśkiewicz reprezentował naszą szkołę podczas finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea. Zadaniem finalistów było rozwiązanie 30 zadać w czasie 90 minut. Konkurs został zorganizowany w Warszawie na Uczelni Vistula. Uczestnicy otrzymali drobne upominki i zostali poczęstowani słodkościami.

Pierwszy etap konkursu odbył się w naszej szkole 3 marca 2016 roku i wzięło w nim udział 24 uczniów.

Pierwsze miejsce w pionie klas IV zdobyła Zofia Juszczak - klasa IV b, w pionie klas V Robert Miśkiewicz - klasa V b, a w pionie klas VI Szymon Goryński - klasa VI d. Jednak tylko Robert zdobył wystarczającą ilość punktów aby awansować do finału. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestników i życzymy wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji.

Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Małgorzata Nowaczek.

Powered by JS Network Solutions