Maciej baner 1200x240new

Aktualności

UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLAS VII, VIII i III GIMNAZJUM!

Dnia 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o  godz. 15.00  w sali  nr 12 odbędzie się prelekcja dla rodziców uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum. Poprowadzi ją pracownik PPP w Iławie – p. Mariusz Grossmann na temat: „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci. Cyberprzemoc”.

014Mnóstwo wrażeń i tyleż samo niespodzianek przyniosła ze sobą tegoroczna wymiana młodzieży Susz – Jarmen. Niemieccy Gospodarze zapewnili wszystkim atrakcje niemal na każdym kroku, a rozbawiona i beztroska młodzież doskonale się w tym wszystkim odnalazła, wspólnie bawiła, uczyła i integrowała. Zdjęcia i opisy nie oddadzą nawet fragmentu tego wszystkiego co się działo, a wspaniałe przeżycia, bogate w doświadczenia emocje i nawiązane nowe kontakty zapewne staną się początkiem czegoś zupełnie nowego.

012Z prawdziwą radością i nieskrywanym zapałem w ostatnim tygodniu wakacji uczestnicy szkolnej wymiany do Jarmen zaplanowanej na 9-15 września podjęli konkretne przygotowania do wyjazdu. Tempo pracy narzuciły terminy przyznanego już w czasie wakacji (na początku lipca) dofinansowania z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży do której wkład własny dopłaciła Gmina Susz.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions