Maciej Tur baner 1200x240

Aktualności

Rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Suszu odbędzie się w terminie od 11 do 22 lutego 2019 roku. Dotyczy dzieci 7 letnich – rocznik 2012 i 6 letnich – rocznik 2013, które odbyły wymagane przygotowanie przedszkolne- na wniosek rodzica dziecka.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do szkoły”, wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

W przypadku dzieci spoza obwodu przyjmuje się na podstawie "Wniosku o przyjęcia dziecka do szkoły" wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

Wypełnione druki należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 22 lutego 2019r. (osobiście z dowodem osobistym). Druki można pobrać w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony internetowej szkoły.

pobierz załączniki:

karta zgłoszenia dziecka do szkoły

wniosek o przyjęcie dziecka do szkoływniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

ALBUS 2013- wyniki konkursu

J. polski

Klasy IV
1. Grant Bradley kl. IVa- 10 miejsce- dyplom laureata
2. Izabela Jackiewicz kl. IVb- 11 miejsce- dyplom wyróżnienia
3. Hubert Cap kl. IVa- 11 miejsce- dyplom wyróżnienia
4. Agata Cieślak kl. IVb- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia
5. Dominik Baszak kl. IVa- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia
6. Karolina Miśkiewicz kl. IVa- 13 miejsce- dyplom wyróżnienia
7. Oliwia Urban kl. IVb- 13 miejsce- dyplom wyróżnienia

Klasy V
1. Jędrzej Ryll kl. Va- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia
2. Wiktoria Smolarska kl. Va- 14 miejsce- dyplom wyróżnienia
3. Piotr Dańczyszyn kl. Va- 15 miejsce- dyplom wyróżnienia

Klasy VI
1. Michał Sołowiński kl. VIb- 9 miejsce- dyplom laureata
2. Jonasz Lewandowski kl. VIe- 13 miejsce- dyplom wyróżnienia

matematyka

Klasy V
1. Kornelia Wargosz kl. Vd- 7 miejsce- dyplom laureata
2. Magdalena Brzozowska kl. Va- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia
3. Barbara Mazińska kl. Va- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia

Klasy VI
1. Igor Fabiański kl. VIe- 11 miejsce- dyplom wyróżnienia
2. Agnieszka Matyka kl. VIa- 12 miejsce- dyplom wyróżnienia

przyroda

Klasy IV
1. Dominik Baszak kl. IVa- 13 miejsce- dyplom wyróżnienia

Klasy V
1. Jędrzej Ryll kl. Va- 15 miejsce- dyplom wyróżnienia
2. Aneta Nickel kl. Vc- 15 miejsce- dyplom wyróżnienia

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions