Maciej Tur baner 1200x240

Aktualności

Rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Suszu odbędzie się w terminie od 11 do 22 lutego 2019 roku. Dotyczy dzieci 7 letnich – rocznik 2012 i 6 letnich – rocznik 2013, które odbyły wymagane przygotowanie przedszkolne- na wniosek rodzica dziecka.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do szkoły”, wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

W przypadku dzieci spoza obwodu przyjmuje się na podstawie "Wniosku o przyjęcia dziecka do szkoły" wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

Wypełnione druki należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 22 lutego 2019r. (osobiście z dowodem osobistym). Druki można pobrać w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony internetowej szkoły.

pobierz załączniki:

karta zgłoszenia dziecka do szkoły

wniosek o przyjęcie dziecka do szkoływniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

ALBUS 2011- WYNIKI KONKURSU



HISTORIA

KL. IV (507 uczestników)
   1) Dawid Goryński kl. IV D- 11 m.- dyplom wyróżnienia
   2) Dawid Syańczyk kl. IV B- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   3) Jonasz Lewandowski kl. IV E- 14 m.- dyplom wyróżnienia


JĘZYK ANGIELSKI

KL. IV (1989 uczestników)
   1) Michał Sołowiński kl. IV B- 9 m.- dyplom laureata
   2) Julia Kaczyńska kl. IV D- 13 m.- dyplom wyróżnienia


JĘZYK POLSKI

KL. IV (1141 uczestników)
   1) Agnieszka Matyka kl. IVA- 11 m.- dyplom wyróżnienia
   2) Dawid Stańczyk kl. IV B- 12 m.- dyplom wyróżnienia
   3) Jonasz Lewandowski kl. IV E- 12 m.- dyplom wyróżnienia
   4) Igor Fabiański kl. IV E- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   5) Oliwia Krupska kl. IV A- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   6) Dawid Grabara kl. IV A- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   7) Kamil Szczukowski kl. IV A- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   8) Oliwia Wójcik kl. IV E- 15 m.- dyplom wyróżnienia


KL. V (1109 uczestników)
   1) Agnieszka Jackiewicz kl. V A- 15 m.- dyplom wyróżnienia
   2) Mikołaj Ryll kl. V A- 15 m.- dyplom wyróżnienia


KL. VI (1126 uczestników)
   1) Julia Kierska kl. VI C- 15 m.- dyplom wyróżnienia

MATEMATYKA

KL. IV (1381 uczestników)
   1) Agnieszka Matyka kl. IV A- 7 m.- dyplom laureata
   2) Igor Fabiański kl. IV E- 10 m.- dyplom laureata
   3) Bartosz Zakrzewski kl. IV E- 10 m.- dyplom laureata
   4) Dawid Grabara kl. IV A- 11 m.- dyplom wyróżnienia
   5) Dawid Stańczyk kl. IV B- 11 m.- dyplom wyróżnienia
   6) Emilia Kozikowska kl. IV C- 15 m.- dyplom wyróżnienia


KL. V (1202 uczestników)
   1) Mikołaj Ryll kl. V A- 3 m.- dyplom laureata
   2) Wiktoria Korwek kl. V a- 13 m.- dyplom wyróżnienia


KL. VI (1200 uczestników)
   1) Maciej Stach kl. VI C- 13 m.- dyplom wyróżnienia
   2) Daria Dybich kl. VI A- 13 m.- dyplom wyróżnienia


PRZYRODA

KL. VI (615 uczestników)

   1) Oskar Juszczak kl. VI C- 9 m.- dyplom laureata

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions