Maciej Tur baner 1200x240

Aktualności

Rekrutacja uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Suszu odbędzie się w terminie od 11 do 22 lutego 2019 roku. Dotyczy dzieci 7 letnich – rocznik 2012 i 6 letnich – rocznik 2013, które odbyły wymagane przygotowanie przedszkolne- na wniosek rodzica dziecka.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do szkoły”, wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

W przypadku dzieci spoza obwodu przyjmuje się na podstawie "Wniosku o przyjęcia dziecka do szkoły" wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców dziecka i klauzulą informacyjną.

Wypełnione druki należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 22 lutego 2019r. (osobiście z dowodem osobistym). Druki można pobrać w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony internetowej szkoły.

pobierz załączniki:

karta zgłoszenia dziecka do szkoły

wniosek o przyjęcie dziecka do szkoływniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

ALBUS 2008

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZATOR: CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ

 

NAGRODA DLA SZKOŁY  -   POCZET POLSKICH KRÓLÓW I KSIĄŻĄT  OD MIESZKA I  DO KRÓLÓW ZABOROWYCH

 

JĘZYK POLSKI

   W pionie klas czwartych startowało 1273 uczniów: 

BARBARA ZMYSŁOWSKA        kl. IV „e”        1 miejsce    dyplom grawerowany, książka

WIKTORIA BLANK                 kl.  IV „c”     15 miejsce     dyplom wyróżnienia

   W pionie klas piątych startowało 1287 uczniów:

 IZABELA SZTRAMSKA        kl.V „c”         15 miejsce     dyplom wyróżnienia  

  W pionie klas szóstych startowało 1265 uczniów:

BARTOSZ JUCHNIEWICZ       kl. VI „c”    13 miejsce     dyplom wyróżnienia  

KAMILA LULIŃSKA                 kl. VI „e”      15 miejsce     dyplom wyróżnienia 

  

JĘZYK  ANGIELSKI

   W pionie klas czwartych startowało 1255 uczniów:

KLAUDIA TOMCZYK                   kl. IV „d”          12  miejsce     dyplom wyróżnienia  

ŁUKASZ PUŁKA                       kl. IV „b”         15 miejsce     dyplom wyróżnienia 

   W pionie klas piątych  startowało 1459 uczniów:

 KATARZYNA LEWANDOWSKA        kl. V”d”    7 miejsce dyplom laureata

RAFAŁ STRĄCZEK                              kl. V”d”     7 miejsce dyplom laureata

KATARZYNA KOWALSKA             kl. V „c”  15 miejsce dyplom wyróżnienia

   W pionie klas szóstych startowało 1398 uczniów:

KAROLINA ZYCHOWICZ              kl. VI „a”       7 miejsce dyplom laureata

BARTOSZ JUCHNIEWICZ            kl. VI „c”     11 miejsce dyplom wyróżnienia

MARCIN STACH                       kl. VI „a”      13 miejsce dyplom wyróżnienia

ADRIANA STAWSKA                  kl. VI „a”      13 miejsce dyplom wyróżnienia

NATALIA BACEWICZ                  kl. VI „a”     15 miejsce dyplom wyróżnienia

  

MATEMATYKA

 W pionie klas piątych startowało 1153 uczniów:

PAWEŁ LICHOWSKI   kl. V”d”   13 miejsce dyplom wyróżnienia

 W pionie klas szóstych startowało 1023 uczniów:

KAMILA  LULIŃSKA                  kl. VI „e”        7 miejsce dyplom laureata

PAWEŁ  FILIPOWICZ                         kl. VI „a”         9 miejsce dyplom laureata

MAKSYMILIAN KARCZEWSKI         kl. VI „a”         9 miejsce dyplom laureata

MARCIN  STACH                               kl. VI „a”        11 miejsce dyplom wyróżnienia

KAROLINA  ZYCHOWICZ                 kl. VI „a”        14 miejsce dyplom wyróżnienia

MONIKA  RUSZKIEWICZ                  kl. VI „e”        15 miejsce dyplom wyróżnienia 

 

          Koordynatorem konkursów w szkole była p. Alina Kozakiewicz

 

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions